TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 14:30
Kjo shpallje është shikuar: 1172 herë

Titulli : Seat Arosa 1.4 Benzin -04 I Ardhur Nga Zvicra

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Arosa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2004

Përshkrimi

Seat Arosa -04 1.4 benzin
I Ardhur Nga Zvicra

Klim, ABS, Alarm, CD Player Me Magacin ,Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags,4Goma Te Dimrit ,Ka 170.000km Te Kaluara,Ka Te Gjitha Services E Kryera Ne Zvicer ,Liber Te Servisit , Ështe Ne Gjendje Perfekte Dhe Shum I Rujtun Jasht Dhe Brenda
I PA DOGANUAR

SHPALLJET TJERA