TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 13:54
Kjo shpallje është shikuar: 765 herë

Titulli : Sherbime Gjeodezike

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Tjera

Përshkrimi : -Ndarje të parcelave
-Bashkim të parcelave
-Rexhistrim te objekteve ne kadaster
-Matje gjeodezike
-Situacion te terenit
-Mbikqyrje te objekteve
-Projektim te rrugeve
-Projektim te kanalizimeve


Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: [email protected]
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

SHPALLJET TJERA