TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 13:57
Kjo shpallje është shikuar: 570 herë

Titulli : Shiten ose ndrrohet me banes 13.5 ari ne Bardhos

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shiten ose ndrrohet me banes 13.5 ari ne Bardhosh afer rruges kryesore Prishtin-Podujev.


Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber +377 45 663 660
E-mail: [email protected]
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

SHPALLJET TJERA