TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.10.2015, Në orën: 22:19
Kjo shpallje është shikuar: 1792 herë

Titulli : VW PASSAT CC 2.0 TDI I DOGANUAR

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet PASSAT CC, ne gjendje te perkryer, modeli HIGHLINE, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne.

Passati i sapoardhur nga Gjermania...Dogana, Homologimi dhe Kontrolla teknike te paguara....

* Modeli me i avansuar i VW-së- Passat CC - HIGHLINE
* Motori: 2.0 TDI,
* Ndërruesi i Shpejtesive: DSG Automatic - TIPTRONIC + S ( 6 shpejtesi + R + S )
* Viti i prodhimit: 30.12.2008 model 2010
* Ngjyra: Hiri Metalike me llajsne CROM
* Interieri: ALCANTARA ( Lekure me Antilop)
* Dyer: 4 + 1
* Libra Servisi

/ Full Opcionet /

* Multi Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale
* Navigacion
* Panorame
* Webasto
* Frigorifer
* Tempomat
* Xenon - BiXenon
* Drita te kethesave
* Karrikat Elektronike
* Karrikat ALCANTARA me ngrohje - para dhe mbas
* Tepacirat Lekure
* Perde digjitale
* Timon Multifunksional
* Bluetuth
* Xhama e erresuar fabrikisht
* ABS
* ESP
* Servo
* Aux
* Airbag
* Drita Cristal me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me kontroll elektronik, me ngrohje dhe me sinjalizues
* Crom paket brenda dhe jashte
* VW multi CD Radio
* Alarm Fabrikisht të VW-së
* Bllokade kunder vjedhjes
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas
* Telefon te integruar
* Halogenka para dhe pas
* Fellne Fabrikisht te VW 17 "
* 4 Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda
* Dy çelesa origjinal

Eshte modeli me i avansuar i ketyre veturave!

Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 5.2 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 6.5 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 5.7 l/100 km

Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme si interieri i brendeshem ashtu edhe pamja e jashtme ( shifni fotot), eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari.

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite. ne tel: 044 389 309 dhe 045 508 005

Ju lutemi mos dergoni SMS!

Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA