TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.10.2015, Në orën: 05:29
Kjo shpallje është shikuar: 1803 herë

Titulli : VW PASSAT 3 C 2.0 TDI FULL OPCIONE rks

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,999

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN
PASSAT 3 C 2.0 TDI 103 KW 140 ps
I REGJISTRUAR RKS
KLIMATRONIK ESP ABS SERVO AIRBAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE ALO FELLGA VOLLAN 3 etj ejt
VETURA OSHT SHJM E RUJTNE SI JASHT DHE OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK
TEL 044 804 214 ose 049 880 382
NDRRIM I MUNDSHEM
SMS MOS DERGO

SHPALLJET TJERA