TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.10.2015, Në orën: 14:24
Kjo shpallje është shikuar: 1776 herë

Titulli : PEUGEOT 206 1.6 HDI NGA FRANCA VITI 2007 CABRIO

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 206

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 14,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2008

Përshkrimi

PEUGEOT 206 1.6 HDI NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA SHUM E RUJTNE E HJESHME KA ABS AIR BAG ESP KLIM FELLNE KA EDHE PARTIKO FILTERIN HAPET DHE MBYLLET NE MENYR AUTOMATIKE PER ME DOGANI E REGJISTRU FIKS 1500 EURO KUSHTON KUSH O MARAKLI KA VIT TE PRODHIMIT SHUM TE MIR HARGJON SHUM PAK

SHPALLJET TJERA