TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.10.2015, Në orën: 17:04
Kjo shpallje është shikuar: 614 herë

Titulli : lokal

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 200m2

Dhoma Gjumi : po

Banjo: po

Mobilimi : po

Përshkrimi : Shes ose leshoj me qira lokalin i cili gjindet ne stadion te Prishtines ne anen lindore per ball (Kryqit te Kuq dhe restorantit Sabaj)dhe kapun me lokalin (si n`bahche).
Lokali eshte duke punu si caffe bar dhe eshte e pershtatshme per shum veprimtari.lokali eshte mjaft i madh mund te shfryzohet mir.
Lokali thirre facebook.caffe
per me shum infto..
tel.044-627-604

SHPALLJET TJERA