TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.10.2015, Në orën: 00:19
Kjo shpallje është shikuar: 500 herë

Titulli : Ipet me qira banesa 3 dhomshe 84m2 Aktash

Çmimi : 350 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 84m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afer Opellit), me siperfaqe 84m2 kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin ,2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar me ashensor.


Çmimi:350€.


044443349
049701212
038248165
[email protected]
www.kosova-immobilien.com

SHPALLJET TJERA