TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.10.2015, Në orën: 04:07
Kjo shpallje është shikuar: 1334 herë

Titulli : audi a4 s-line full

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 223,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2008

Përshkrimi

shes audi me full paisje 8 shpejtsi automatik tiptronik me shpejtsi ne vollan dhe multi me bllotuth per telefon senzor parkingu para mrapa ulse me rrym dhe me ngroje dhe me ndarje klim tronike 2 zonale dhe mrapa pasqyret ipalon dhe me nxemje bortkopju kollor navi imadh kollor erujtn shum ne rks deri me 1 gusht 2016 nr kontaktus 045336533

SHPALLJET TJERA