TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.10.2015, Në orën: 04:10
Kjo shpallje është shikuar: 760 herë

Titulli : SHITET. Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.

Çmimi : 99,800 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 95m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.
Banesa gjendet përballë banesave, është në kompleksin “Relax” të kompanisë së ndërtimit “VG Construction” dhe është në katin e IX-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
2. Ballkon

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: [email protected]
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA