TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.10.2015, Në orën: 02:58
Kjo shpallje është shikuar: 995 herë

Titulli : VW Golf 4 Pacifik -03 Qmimi i Volitshem

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

shes Gollf 4 Tdi (i) te kuq Pacifik karrikat me nxemje klimatronik servisin e kreyer komlet rebrazni te nderruar vetura osht shum e ruajtur si ne motorr ashtu dhe ne karaseri viti priodhimit 2003 qmimi sipas marrveshjes ndrrimi i mundshem ,

SHPALLJET TJERA