TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.10.2015, Në orën: 02:15
Kjo shpallje është shikuar: 3643 herë

Titulli : Shes BMW 320

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes BMW 320 ne gjendje shum te mire teknike si dhe shum i rujtun si mrena ashtu edhe jasht.Me 8 muj regjistrim RKS posedon Klima Airbag Srs Espfellne te mira goma te mira dhe nuk ka nevoj per investim. mund te kontaktoni ne viber +37744800076 dhe ipko 049155646

SHPALLJET TJERA