TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.10.2015, Në orën: 03:56
Kjo shpallje është shikuar: 2157 herë

Titulli : AUDI A3- 1.9 TDI- FULL EXTRA -03- RKS

Çmimi : 4,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

AUDI A3'- 1.9 TDI ( I ) TE KUQE .6 SHPEJTESI..TIP TOP .
VITI I PRODHIMIT - 12-09-2002..
REGJISTRIM DERI ME -25-10-2015..
NUK ESHT HIPOTEK.-.FELLNE ME GOMA SHUM TE MIRA,.DRITARET E PASQYRET ME RRYM,..
KLIMATRONIK- ABS-ESP-BORD KOMPJUTER..
-CENTRAL-ALARM.-TEMPOMAT.-ETJ-ETJ..
GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM SHUM E MIR..
HARGJIME MINIMALE..
QMIMI 4400 ERO SHUM SHUM PAK DISKUTOHET..NDRRIM NUK BOJM HIQ ,.,
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA