TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.10.2015, Në orën: 00:37
Kjo shpallje është shikuar: 1524 herë

Titulli : BMW X5 3.0D

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
BMW X5 - MODIFIKANT
3.0 DIZEL
Automatik-Tiptronic
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Ulese me Dirigjim
Senzora Shiu
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Navigacion
Day-Lights
Xenon
Senzora Para
Fellne X5
Televizor Mrapa
Viti 2006
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Hirit ( Perle ) metalike
CCM : 2993
Km : 250.000
Vetura Eshte me RKS regjistrim deri 10-2016
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA