TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.10.2015, Në orën: 00:49
Kjo shpallje është shikuar: 1605 herë

Titulli : SHITET. Banesë 125m2 në shitje në Emshir.

Çmimi : 130,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 125m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banesë 125m2 në shitje në Emshir.
Banesa gjendet prapa Universitetit UBT dhe është në katin e V-të.
Banesa është EKSTRA e mobiluar dhe e renovuar dhe shitet e kompletuar me të gjitha.
Mobilje dhe paisje të kualitetit më të lartë të zgjedhura me një shije të veçantë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz
2. Ballkone
1. Koridor mirë të shfrytëzuar

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: [email protected]
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA