TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:23
Kjo shpallje është shikuar: 883 herë

Titulli : Golf 6 1.6 TDI

Çmimi : 11,353 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Motori: 1.6 TDI 105PS 156.000 KM te garantuara
Te ndruara komplet SETIN + Zamajacin ne 114000 KM
Ndrusi: Manual 5 shpejtsi + Rikferc
Klima: Climatronic dy zonale
Senzor Parkimi
Pasqyre elektrike + nxemje
4 Xhamat me komandim elektronik
Muzik me TouchScreen, 6 CD MP3 + USB dhe AUX in
Gomat SAVA M+S te 2015-tes
Fellne alumini
Bllokad extra ne motor

me nje fjal PER MARAKLI

SHPALLJET TJERA