TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:33
Kjo shpallje është shikuar: 1177 herë

Titulli : BANESE ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT - TE PREMIUMI

Çmimi : 450 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 85m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshoj me qera banesen ne Lagjen e Spitalit me saktesishte te Premium Construction mbrapa banesave te Royalit. Banesa eshte e re e mobiluar me mobilje te reja dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa posedon uje 24 ore, nxemje qendrore.

Posedon edhe garazhd po cmimi i saj eshte 50 euro...

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: [email protected]
viber: +38649 838 866

SHPALLJET TJERA