TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 03:32
Kjo shpallje është shikuar: 1884 herë

Titulli : shes audi A 4 viti 2004 tdi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 175,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

shes Audi A 4 viti i prodhimit 2004 dizel 1.9 TDI , PODEONS : klim tronik , tempomat , bordkompjute , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit, senzor parkimi , ne gjendje teknike shum shum te mir , i ardhur nga belgjika me dogan te paguar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000

SHPALLJET TJERA