TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 03:56
Kjo shpallje është shikuar: 889 herë

Titulli : Shtëpi me qera në Veternik

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 5

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Jepet shtepia me qira ne Veternik .Shtepia eshte e rregulluar dhe e mobiluar ka 5 dhoma gjumi,2 sallona,2 kuzhina,5 banjo,terrace,oborr ,

SHPALLJET TJERA