TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:25
Kjo shpallje është shikuar: 2103 herë

Titulli : VW PASSAT CC 2.0 TDI BLUEMOTION

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 188,321

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset likur te zez , ulset me ngrohje , ulset sport ,
tempomat , bordkompjuter , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS , radio CD SD CARD , abs , esp , airbag ,
i hapur lart PANORAM , dritaret elektrike , mbyllje elektirke ,
fellne 18 . etj

SHPALLJET TJERA