TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:40
Kjo shpallje është shikuar: 1180 herë

Titulli : Peugeot 607, diesel 2.2 HDI Full Extra

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 607

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 205,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

Peugeot 607, diesel 2.2 HDI Full extra,
-ABS, ESP,
-Navigacion,
-Klimatronik,
-Airbeg 12,
-KW 98, PS 133
-Mbyllje qendrore,
-Perde automatike,
-Senzora parkingu,
-Radio shanzher 6 cd,
-Dritat dhe fshesat me senzora
-Viti i prodhimit në fund të 2003,
-Pasqyret, karriget dhe dritaret elektronike,
-Regjistrimi i tretë në KS, skadon 10.12.15
-Hargjimet: 6.8 l/100 km
5.5 l/100 km
9.5, l/100 km
I servisuem së bashku me set të llamelles, filtera dhe vaj në gusht 2015, në gjendje shumë të mirë optike dhe teknike.

SHPALLJET TJERA