TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:02
Kjo shpallje është shikuar: 1340 herë

Titulli : MERCEDES S 350 CDI LONG VERSION

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 350

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 184,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2009

Përshkrimi

Ngjyra e zez metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset me ftofje ,
ulset me ngrhoje para dhe mbrapa , ulset elektrike dhe memory ,
i hapur lart SHIBER , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
navigacion GPS TV HD , mbajtesin e distances DISTRONIC , tempomat ,
bordkompjuter , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD ,
parde , kamer mbrapa , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne . etj FULL OPSIONE LONG VERSION

SHPALLJET TJERA