TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:08
Kjo shpallje është shikuar: 730 herë

Titulli : VW PASSAT 2.0 TDI SW

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Ngjyra hiri e mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , ulset sport ,
navigacion GPS , radio CD SD CARD , bordkompjuter , tempomat ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA