TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:09
Kjo shpallje është shikuar: 1394 herë

Titulli : AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 176,000

Motori (kubik) : 4200

Viti : 2010

Përshkrimi

Ngjyra hiri metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset me ftofje ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset me masazh , ulset sport ,
i hapur lart SHIBER , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , kamer mbrapa , bordkompjuter ,
mbajtesin e distances ( DISTRONIC ) , kameren e nates (NIGHT VISION) .
amortizatoret me ulje dhe ngritje (AIRMATIC) musiken BOSE sistem ,
terheqjen e dyerve automatik (SOFT CLOSE) , perdet , tempomat ,
senzorat e tejkalimit , navigacion GPS TV HD , radio CD SD CARD ,
timonin me ngrohje , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA