TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:21
Kjo shpallje është shikuar: 1327 herë

Titulli : PORSCHE CAYENNE 3.0 DIESEL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Porsche Cayenne

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 162,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2012

Përshkrimi

Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , navigacion GPS TV HD ,
bordkompjuter , tempomat , radio CD USB , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne 21 . etj

SHPALLJET TJERA