TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:23
Kjo shpallje është shikuar: 1035 herë

Titulli : MERCEDES GLK 220 CDI AVANTGARDE 4MATIC

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes GLK

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2009

Përshkrimi

Ngjyra hiri e mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK ,
Opsione : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtsit ne timon F1 , ulset likur e bardh , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike , ulset sport , i hapur lart PANORAM , bordkompjuter ,
tempomat , senzora parkingu para dhe mbrapa , navigacion GPS ,
radio CD , abs , esp , airbag , driatret elektrike , mbyllje elektrike ,
fellne 18 . etj FULL OPSIONE
Viti 2009 , km 160000

SHPALLJET TJERA