TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:46
Kjo shpallje është shikuar: 1170 herë

Titulli : Peugeot 407 2.0 HDI Automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 407

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Peugeot 407 2.0 HDI, 100 KW viti i prodhimit 12.2005, Vetura eshte e importuar nga Zvicrra.dhe me gjendje perfekte me dogan te paguar,
Eshte e garantuar per Kilometra te kaluara 190055 Posedon librin e servisit..

Opcionet – Automatik, KlimaTronic, Bloototh per intergrim te telefonit, Radio CD Player, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Fellge alumini , Dritaret elektronike, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Senzora Parkingu mbrapa . Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik etj.

Cmimi : Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869

Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara...
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI.

SHPALLJET TJERA