TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:48
Kjo shpallje është shikuar: 1495 herë

Titulli : Mercedes C220-Dizell-2.0-me6shpejtsi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Merceds-01-funde posedon klim bord kompjuter2qelsa eshte ne gjendje te mire dhe esht shum ekonomik.te interesuarit munde te me kintaktoj ne kta tel;-viber 044 506 986 ipko- 049 144 665

SHPALLJET TJERA