TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:36
Kjo shpallje është shikuar: 558 herë

Titulli : Shitet shtëpia 3 katsheme 5 Ari Truall Sofali

Çmimi : 230,000 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 350m2

Dhoma Gjumi : 8

Banjo: 4

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepia 3 katëshe me 5 ari truall në Sofali(afër Eulex-it), me siperfaqe 350m2. Shtepija ka sallon me kuzhin, 7 dhoma te fjetjes, ka 4 banjo, 2 shpajza, 3 korridora, 3ballkona dhe 3 garazhë. Ka bodrumin, nxemje qendrore. Shtëpia është në një vend të qetë banimi. Bën ndërrim me banes. Shitet komplet e Mobiluar.


Ndertim i ri.
Çmimi : 230.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
[email protected]
www.kosova-immobilien.com

SHPALLJET TJERA