TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:41
Kjo shpallje është shikuar: 472 herë

Titulli : BANESA ME QIRA NE LAGJE TE SPITALIT

Çmimi : 400 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJE TE SPITALIT ,banesa gjindet ne katin e 3 dhe ka 94 m2BANESA POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON


Viber 377 (44) 300 072 dhe 049 139-136

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

SHPALLJET TJERA