TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:43
Kjo shpallje është shikuar: 527 herë

Titulli : Parcella në lagjen Taslixhe

Çmimi : 70,000 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shitet trualli në Prishtinë në lagjen Taslixhe 4, rruga Ismajl Ismajli. Trualli gjendet në një pozicion shumë të favorshëm. Parku i Gërmisë gjendet vetëm 10 minuta larg.

Çmimi i diskutueshëm.

Për më shumë kontaktoni në numrat e telefonit: 049-57-37-06 dhe 049-35-55-07
Email: [email protected]

SHPALLJET TJERA