TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:45
Kjo shpallje është shikuar: 601 herë

Titulli : Trolli afer Fshatit Nderkombetar

Çmimi : 14,500 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Trolli është në pjesën jugore të "Fshatit Ndërkombëtar" dhe kufizohet me këtë lagje. Me Plan Urban është ndërtim i ulët-shtëpi.(Shiko skicen).
Gjendet në distancë 500M nga objekti i ri i Pallatit të Drejtësisë (në Veternik) .200m në distancë me shkollën e Re. 800m "Gorenja" dhe "Albi Mall".
Ka një sipërfaqe prej 8 ari me mundësi ndarje. Ka rrugën me gjerësi 6m ,ujin,kanalizimin.Dokumentat ne kadaster !
Përparsitë e këtij trualli janë : Ajri shumë i pastër në atë zonë , nuk ka rrezik nga mushkonjat pasiqë ndodhin spërkatjet nga Fshati Ndëkombëtar , poashtu ka ndriqim nga Fshati Ndërkombëtar.

Cmimi për 8 ari është : 120,000 euro
Cmimi për 4 ari është : 64,000 euro

(CMIMI I DISKUTUESHEM)


Nr kontakti : +377 44 994 877 dhe +377 44 132 532

SHPALLJET TJERA