TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.07.2015, Në orën: 03:52
Kjo shpallje është shikuar: 2169 herë

Titulli : Shitet Banesa Ne Qender te Prishtines

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 55m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Adresa: Rruga UÇK Kompleksi QAFA B2/24 (Jam pronari nuk jam agjension)

- Banesa ka:
Sallon, kushin+trapezari, dhome gjumi, banjo+wc, ballkon, koridor, bodrum.
- Dokumentacioni i rregullt.
- Kati i 6 (punojnë dy liftat jane te rinje me kartel ne hyrje dhe ne lift vetem banoret qe posedojn kartel) Hapsira neto 55m² (ne metra katror nuk jane llogaritur muret eshte llogaritur hapsira e paster e baneses) Hapsira neto.
- Nxemje qendrore nga TERMO-KOS.
- Banesa blersit i dorzohet me faktura 0.00.

Nr:+37745601775 Viber:+37745601775

SHPALLJET TJERA