TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 02:43
Kjo shpallje është shikuar: 1410 herë

Titulli : BANESA NE ULPIANE MBRAPA ALEANCES

Çmimi : 115,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi :
SHITET BANESA NE ULPIANE MBRAPA ALEANCES
BANESA GJINDET NE KATIN E 4 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON

Viber +377 (44) 300-072 ,
049/139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

SHPALLJET TJERA