TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.11.2015, Në orën: 01:07
Kjo shpallje është shikuar: 1321 herë

Titulli : Shitet mercedes benz 2004 - 2.2 cdi

Çmimi : 10,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 208,085

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes mercedes benz cdi c220 viti i prodhimit : 11/2004 jam pronari i par ne ks vet e kam doganu e kam sjell nga gjermania , vetura posedon te gjitha librat e serviseve , servisi i fundit (komplet) i eshte bere me 21 gusht 2015 , vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike si dhe optike , ngjyre hiri metalike ka senzora parkimi para dhe mbrapa,shiber , kilometra te garantuara 207195,karriget i ka gjysem lekur , me shpenzime minimale , regjistrim deri ne qershor 2016
Kontakti : 044905746
044921496

SHPALLJET TJERA