TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.11.2015, Në orën: 14:24
Kjo shpallje është shikuar: 1036 herë

Titulli : Eshte shitur, Fiat Punto 1.1 benzin -97

Çmimi : 1,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 253,000

Motori (kubik) : 1100

Viti : 1997

Përshkrimi

Fiat Punto 1.1 Benzine, ne gjendje te rregullt teknike si dhe goma te reja.
Regjistrimi deri me 01.06.2016

Kontakti ne VIBER +38649361267

SHPALLJET TJERA