TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 02:41
Kjo shpallje është shikuar: 768 herë

Titulli : Renault Vel Satis 2.2 dci ndrrim i mundshem

Çmimi : 4,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Vel Satis

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2002

Përshkrimi

Renaulti osht ne gjendje te rregull nuk ka nevoj per ndonje investim 8muaj regjistim menjaqin 6shpejtsi
Xenon
Tempomat
Klimatronik
Shiber elektronik
Pasqyre me sensor nuk pengojn dritat naten
Karrigat me nxemje dhe elektronik
Sensora parkingu dhe te shiut etj..
Ndrrim i mundshem
Viber +37745648820

SHPALLJET TJERA