TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 03:05
Kjo shpallje është shikuar: 786 herë

Titulli : Golf 4 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Golf 4 1.9 TDI pa te kuqe i sapo ardhur nga suedia me servisa te kryer rrypin dhomzor pompen e ujit shpanerat uljen me filtera goma te reja me libra te servisit dhe me KM te garantuara vetura posedon:

CENTRALL
ABS
AIR BAG
DVD PLAYER
FELLGA
KLIMA AC FUNKSIONALE
TEMPOMAT
KARRIGA ME NXEMSE ETJ

Mund te kontaktoni edhe ne viber +46762221683

SHPALLJET TJERA