TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 03:07
Kjo shpallje është shikuar: 1098 herë

Titulli : VW Touran

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

shes touran 2.0 Tdi 6 shpejtsi i sapo rixhistruar ne rks vetura posedon klimatronik ulse me nxemje bord kompjuter timpomat goma fellne treja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
kiki

SHPALLJET TJERA