TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 23:45
Kjo shpallje është shikuar: 699 herë

Titulli : Ford Mondeo 2.2 TITANIUM

Çmimi : 6,990 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Mondeo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

FORD MONDEO 2.2 TDCi TITANIUM
Extra:
Karriget lekure me nxemje dhe ftofje
Timon me nxemje
Xhami i pare me nxemje
Navi me tuch screen
Eberspacher- paisje shtese per ngrohjen e motorit kur temperatura eshte nen zero
Fellne 18" Titanium
Goma te reja PIRELLI te dimrit me bandasha te çelikut 16"
Liber te servisit me gjith historine e serviseve
Retrovizoret me palim elektronik

SHPALLJET TJERA