TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 02:28
Kjo shpallje është shikuar: 1497 herë

Titulli : Seat Leon 1.6 Tdi 2014

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Leon

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 35,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2014

Përshkrimi

Shitet Seat Leon 1,6 Tdi 2014 nga pronari i pare,vetura ka garacion per edhe 3 vite ,posedon dy pale goma te veres dhe pe dimer si dhe ka regjistrim deri me Prill 2016.
Te interesuarit te lajmerohen ne numer te te 044478778

SHPALLJET TJERA