TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 03:01
Kjo shpallje është shikuar: 2060 herë

Titulli : Golf 6 automatik DSG gjendje perfekte

Çmimi : 15,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Golfi osht ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje euro investim full fulll extra
Karrgiat likur + memorje dhe nxemje
Sensora para mas + sensora shiut
Opsion amartizerav normal + coni
Xebon bi xenon
Leda para dhe mas
Xhamat collor fabrikisht
Navi me tv tmadh + touch
Etj etj..
Viber +37745648820

SHPALLJET TJERA