TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:07
Kjo shpallje është shikuar: 700 herë

Titulli : BANESA NE QENDER TE SWIS DIAMONDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 71m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : SHITET BANESA NE QENDER TE HOTEL SWIS DIAMOND BANESA GJINDET NE KATIN E 4 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
2 BALLKONA


qmimi 120.000 i diskutueshem

Viber +377 (44) 300-072 ,
049/139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

SHPALLJET TJERA