TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:10
Kjo shpallje është shikuar: 590 herë

Titulli : BANES me QIRA te S.SPORT mbrapa HOTEL SIRUSIT

Çmimi : 650 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 120m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banes me qira te sllovenia sport mbrapa hotel sirusti e mobiluar ne tersi me mobile bashkohore , banesa eshte ne katin e 1, e pa banuar me pare gjitha mobilet jane te reja dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine dhe trapizari,
- 3 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- 2 Terasa dhe
- Wc.
Mund te na kontaktoni nga ora 09 - 19
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: [email protected]
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

SHPALLJET TJERA