TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.07.2015, Në orën: 01:56
Kjo shpallje është shikuar: 1873 herë

Titulli : Shes Audi a6 2.0d 2007

Çmimi : 10,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shes Audi a6 2.0 dizell viti i prodhimit ne fund te 2007. Vetura eshte ne gjendje perfekte , ska asnje behane esht tip top. Hargjimet i ka shum t vogla.FELLNET i ka ekstra te audis origjinale. Ka kuken permas nmnyr elektronike i del dhe i hin mrena nuk i shihet , ka mundsi t shihet edhe ne foto me to dhe pa to. Ka Mundesi Ndrrimi. Per qdo informat thirrni 044 808 888.

SHPALLJET TJERA