TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:14
Kjo shpallje është shikuar: 751 herë

Titulli : BANES me QIRA ne LAGJE SPITALIT afer VIVES*

Çmimi : 450 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banes me qira ne Lagje Spitalit afer Vives e mobiliuar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasa,
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: [email protected]
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

SHPALLJET TJERA