TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:16
Kjo shpallje është shikuar: 795 herë

Titulli : Banesë 122m2 te hekurudha në Dragodan-Arbëri.

Çmimi : 104,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 122m2

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banesë 122m2 te hekurudha në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet në kompleksin banesor Butrinti I cili gjendet afër hekurudhës (150m2 larg Pallatit të rinisë) dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10098

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: [email protected]
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA