TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:18
Kjo shpallje është shikuar: 582 herë

Titulli : KAT SHTEPIE me QIRA ne LAGJEN 4 LLULLAT te XHAMIA*

Çmimi : 350 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 160m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi :
Kat shtepie me qira ne lagjen 4 llullat te Xhamia ne katin e pare e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi, si dhe me nje hapesir te gjelberuar ne oborr, Shtepia e ka kete renditje :

-Dhome dite me kuzhin,
-3 Dhoma gjumi,
-Banjo,
-Shpajz,
-Teras( kopsht)

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 612 222
045/ 666 586
038/558 037
e-mail: [email protected]
Per me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

SHPALLJET TJERA