TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:25
Kjo shpallje është shikuar: 730 herë

Titulli : iPhone 4s me iOS9

Çmimi : 140 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes iPhone 4s me iOS9 Full Unlock eshte ne gjendje perfekte dhe punon per mrekulli, iPhone 4s eshte ne ngjyre te bardhe mund te shihni edhe ne foto. Pres bleres serioz.

SHPALLJET TJERA