TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:35
Kjo shpallje është shikuar: 604 herë

Titulli : Core2Duo E6750|Quadro FX1400|4GB|250GB|Monitor 22

Çmimi : 110 €

Kategoria : Kompjuterë

Përshkrimi :
||Shitet Shtepiza Me Monitor 22 Inch High Performance Gaming Computers||

Vetem Shtepiza = 110Euro
Me Monitor 22Inch = 200 Komplet

Modeli: Acer Aspire M5640

Pllaka: Acer Pranon QuadCore Gjitha Llojet

PowerSupply: Gaming Posedon 6-Pin Per Kartela Grafike

Proccesori = Intel® Core™2 Duo Processor E6750
(4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)(2-Core= 2-Threads)

Kartela Grafike =NVIDIA Quadro FX 1400 256-bit Deri 2GB Sharing

Ram = 4GB DDR2 800mhz

HDD = 250GB SATA-II 3.0Gb/s

DVD+/-RW

MultiCard Reader

Monitori 22Inch= HP Compaq LA2205wg 22-inch Widescreen LCD Monitor| DisplayPort-VGA-DVI |16:10 | 1680 x 1050

----Sapo Ardhur nga Zvicrra, Osht Full Silent i pa Zhurshum
----Te Gjitha Programet e Nevojshe te Instaluara dhe me Porosi Programet Ekstra te Nevojshme Per Blersin Instalimi Gratis
---Mund te Perdoret Per Lojra+Dizajn+Video Montazha Gjithqka qe Lypet Performanca te Larta

SHPALLJET TJERA